Magnetický držák na mýdlo Marino - Zack

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
Lidé mají nejčastěji mýdlo v koupelně uložené buďto ve vaničce, nebo v případě tekuté varianty, ve speciálním dávkovači. Mýdlo ale může být uloženo i jiným, mnohem modernějším způsobem. Hitem poslední doby je nástěnný magnetický držák na mýdlo Marino. Stač
Dostupnost Momentálně nedostupné
999 Kč    
Kód produktu ZAC0245.01
Značka Zack
Kategorie Misky na mýdlo
 
Lidé mají nejčastěji mýdlo v koupelně uložené buďto ve vaničce, nebo v případě tekuté varianty, ve speciálním dávkovači. Mýdlo ale může být uloženo i jiným, mnohem modernějším způsobem. Hitem poslední doby je nástěnný magnetický držák na mýdlo Marino. Stačí do mýdla jednoduše vsunout speciální magnet, který je součástí držáku a pak ho k němu pouze připevnit. Jedná se o velmi elegantní způsob, který získává na popularitě. Samozřejmě, že magnetický držák lze použít pouze na mýdlo v pevném skupenství. Držák je kompletně vyroben z nerezové oceli.
Výrobce Zack
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Rozměry 15.12.2017 18:31
Dobrý den, držák je pěkný, ale nikde tu nevidím jeho rozměry ani způsob připevnění na stěnu. Mám podobný, který už dosluhuje, a uvažuji o koupi nového, nicméně nerada bych do obkladu koupelny vrtala nové díry. Optimální by bylo, kdyby se dal držák přišroubovat do stávajících otvorů. Děkuji za odpověď.
Odpovědět